Sihtkohad

Oslo

Miskipärast kutsuvad norrakad oma pealinna Tiigrilinnaks, aga tiigreid peale ühe rongijaama ees asetseva pronksi valatud isendi sealt naljalt ei leia. Õnneks on seal aga palju muud, ega muidu ajakiri Monocle Oslot elamiseks maailma 25 parima linna sekka valinud.

Monocle’i elukvaliteedi uuring hindas lisaks raha- ja sotsiaalküsimustele ka näiteks poodide lahtioleku kellaaegasid, rohelust või isegi seda, kas linnas on piisavalt kohalikele mõeldud mõnusaid baare. Meid ei üllatanud Oslo kõrge koht edetabelis, ja kuigi linn ei kuulu just odavamate sekka, on selle külastamine iga senti, õigemini ööri, väärt.

Oslo Gardermoeni lennujaam

Estonian Airi lennud väljuvad põhiterminalist.

Piletikassa
Piletikassa asub väljuvate lendude saali B osas check-in laudade juures. Kassa avatakse 2 tundi enne Estonian Airi lennu plaanipärast väljumist.

Check-in
Lennujaama check-in lauas lõpeb lennule registreerimine 40 minutit enne lennu plaanipärast väljumist.

Riigisisese lennuga Oslo lennujaama saabuvad transiitreisijad, kel puudub jätkulennu pardakaart ja võimalus jätkulennule check-ini teha, saavad turvakontrolli läbida pileti ettenäitamisel.

Äriklassi ootesaal
Estonian Airi äriklassi reisijad ja SAS EuroBonus Gold kaardi omanikud on oodatud SAS Euroclass Lounge’i, mis asub transiittsoonis pärast turvakontrolli.