Sihtkohad

Amsterdam

amsterdamKujutage ette täiuslikku klaasikest õlut hubases kanaliäärses baaris Jordaanis, mis on üks vanemaid Amsterdami linnaosi. Teist sõidavad mööda paar lõbusasti naervat noort, vanamoodsad jalgrattad kriuksumas. On veidi tuuline, kuid päike paistab ning peegeldub kanalivirvenduselt silma. Pole mingi ime, et nii paljud Madalmaade kunstnikud said inspiratsiooni nendest lihtsatest linnastseenidest.

Mainitud kunsti on hulgaliselt väljas Rijksmuseumis, mida soovitame kindlasti külastada. Lisaks muuseumidele ja galeriidele on Amsterdamil pakkuda ka gezellig* külge. Jalutage kanalite ääres, treenige naerumuskleid Boom Chicagos, kosutage ennast klaasi õlle või veiniga ning ärge unustage muiata nende üle, kes lähevad Amsterdami vaid punaste laternate või coffeeshop’ide pärast.

* Tasub järele vaadata, kas või Wikipediast

Amsterdami Schipholi lennujaam

Estonian Airi lennud väljuvad lahkuvate lendude saalist 1.

Piletikassa
Swissport asub lahkuvate lendude 3. saalis (Departure Hall 3). Kassa avatakse 2 tundi enne Estonian Airi lennu plaanipärast väljumist.

Check-in
Lennujaama 3. saalis on check-in lauad avatud 2 tundi enne lennu plaanipärast väljumist. Lennule registreerimine lõpeb 45 minutit enne väljalendu.

Äriklassi ootesaal
Estonian Airi äriklassi reisijad on teretulnud Swissport Lounge number 26 äriklassi ootesaali, mis asub transiittsoonis D väravate koridori alguses ülemisel korrusel.